KPSS İÇİN

KPSS kurs programlarına katılan öğrencilerin çoğunluğunun belirli bir alt yapısı yoksa bu kurslarda verilen eğitimlerin özellikle MATEMATİK derslerinin pek de yararlı olduğu söylenemez. Çünkü bu programlar içerisinde verilen Matematik dersi belli bir zaman içerisinde tüm matematik konularının verilmesi zorunluluğu taşır. Ancak bu ayrılan süre maalesef zayıf Matematik tabanı olan öğrenciler için sorun taşımaktadır. Ayrıca öğrencinin öğretmen gözetiminde soru çözmesine de olanak pek yoktur.

Bu noktada 12 Günde KPSS Matematik Programlarında hem konuların dinlenilmesi hem de öğrencinin  konu anlatımının hemen arkasına öğretmen gözetiminde soru çözerek uygulama yapma şansını bulması ve ayrıca çözemediği soruların da aynı gün içerisinde çözülmesi şansını yakalama şansının olduğu başka bir örneği yoktur.

Bu ise konuların öğrencinin kendi soru çözmesiyle pekişmesini ve konuların ve uygulamalrının az bir günde(ancak toplamda 108 saatlik bir zamanda ) tamamlanmasının konular arasındaki bağlantıların da görülmesi avantajını sağlamaktadır.

Ayrıca başka derslere kafanın dağılmaması Matematik gibi genellikle tüm öğrencilerin hayatlarında belirli dönemlerde sorun yaşamış öğrencilerin benim gözlerimden edindiğim tecrübeyle Matematiğe karşı bakış açısın değimesini sağlamaktadır ki bu hepsinden önemli bir gelişmedir.

Sürekli Matematik Programları hakkında bilgi almak için arayın.

DGS İÇİN

DGS Matematiği daha çok YGS Matematik konuları ile sınırlı olması ve düzey olarak bir tık daha kolay olmasına rağmen hemen hemen aynı ağırlıkta olmasından ötürü DGS öğrencileri açısından 12 Günde DGS Matematik Programında 10 Günde Program tamamlanarak kalan 2 gün boyunca sadece soru uygulamaları ile hız da geliştirlmektedir. Bu durum genellikle Matematik ile pek de iyi olmayan DGS öğrencileri için büyük bir avantaj oluşturmaktadır.

Sürekli Matematik Programları hakkında bilgi almak için arayın.

ALES İÇİN 

ALES için hazırlanan dershane programlarında anlatılan Matematik dersleri konuların YGS ile önemli ölçüde( ki 2017 YGS konuları çerçevesinde ALES II. Bölüm Matematikte yer alan II. Dereceden Denlemler , Eitsizlikler II  gibi konular da dahil oldu) aynı olması ALES ile ilgili piyasada yer alan kitaplarında YGS Kitaplarının kapaklarının değitirilerek ALES kitapları olarak satılmasının getirdiği soru düzeylerinin ALES ile aynı olmaması sorununu yaşatıyor. Özellikle de en az 4 yıl boyunca YGS düzeyindeki sorulardan uzak kalmış üniveritesyi bitirmiş arkadaşlarda bu durum sorun oluşturmaktadır.

Ediz Hoca ile 12 Günde ALES Matematik Programı hem konular hakkında bilgi edinimini hem de bir kitap soru bankası sorunun ( ki bu sayı 3000 - 3500 arasındadır) öğrenci tarafından çözülmesinin büyük avantaj sağlaması olağan oluyor. Ayrıca aynı gün içerisinde başka bir derse bölünmeyen kafaların Matematikte eş değer rakiplarine büyük farklar atmalarına fayda sağlıyor.

Sürekli Matematik Programları hakkında bilgi almak için arayın.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!