12 HAFTADA KPSS - DGS MATEMATİK SEMİNER PROGRAMI

PROGRAM BAŞLAMA TARİHİ                                        : 5 KASIM 2017 PAZAR

PROGRAM BİTİŞ TARİHİ                                                 : 21 OCAK 2018 PAZAR

PROGRAM SAATLERİ                                                      : 9:00 - 12:10    ve   12:50 - 17:00

​PROGRAM UYGULAMA ŞEKLİ VE KATILIMCI SAYISI : MASA BAŞI  ve  6 KİŞİ

 PROGRAM İÇERİĞİ VE İŞLEYİŞ

               Programlar kalsikleşmiş "Ediz Hoca ile " programları şeklinde konu dinleme hem de soru çözümleri üzerine oluşturulmuştur.

               Ediz Hoca ile programları konu eksiği olanların konularını tamamlaması ve soru çözüm yeteneklerini geliştirmeye, konu ile sıkıntısı olmayanların soru çözüm hızlarını geliştirmeye yardımcı olma esası içerir. 

              Konu eksiği olan kişinin eksik olduğu konulardan soru çözme şansı olmadığı gibi, konuyu bildiği halde soru çözümünde yavaş olanların da girdikleri sınavlarda istedikleri başarıyı sağlamaları mümkün olmuyor. Çünkü sınav süresi içerisinde olabildiğince çok net çıkarmak önemli olduğuna göre hem konuyu bilmek, hem kendi başına da soru çözebilmek hem de çözdüğü soruları hızlı ve doğru çözebilmek şeklinde her sınavın 3 önemli evresi vardır. Sonrasında da sınavda taktiksel hata yapmamak gerekir.

          "Ediz Hoca ile" programlarında esas olan öğrencinin var olan durumunu sonraki seviye veya seviyelere ilerletmek üzerine geliştirilmiştir.

          Önceki dönemlerde aldığınız dershane veya okul eğitimlerini düşündüğünüzde dersi derste çok iyi anladığınızı düşündüğünüz, öğretmenin derste çözdüğü soruları çok iyi anladığınızı düşündüğünüz zamanlarda bile eve dönüp sorularla kendi başınıza uğraştığınız zaman Matematik gibi dersin testlerinde  3. sorudan itibaren takılmalarınız olduğunu gözlemlemişsinizdir. İşte bu durumlara düşmemenizin yolu "Ediz Hoca ile" programlarında olduğu gibi anlatımın hemen ardından öğrendiğiniz bilgiyi uygulama yaparak takıldığınız yerlerde ise yardım almanız hızlı bir şekilde öğrendiğiniz bilginin pekişerek kalıcı olmasını sağlamaktadır. Etkisi özellikle Matematik gibi bir derste bu yüzden diğer sistemlere göre daha üst düzeydedir. Aksi bir durumda aynı gün bir sürü ders ile birlikte alınan Matematik dersinin üzerine aynı gün evde uygulama yapılmaması durumunda sadece bir gün sonra bile öğrendiklerinizde kayıplar olmaya başlar ki "Ediz Hoca ile" programlarında böyle bir durumun olma şansı yoktur.

       Haftanın sadece Pazar günü olması tüm hafta boyunca size öğrendikleriniz üzerine daha fazla uygulama yapma fırsatı ve öğrendiklerinizin oturmasını sağlamaktadır.

       Klasikleşmiş "Ediz Hoca ile" programlarında eve ödev olmamasına karşın haftanın sadece Pazar günü program olması evde de uygulama yapılmasını zorunlu kılmaktadır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!