KPSS İÇİN

KPSS kurs programlarına katılan öğrencilerin çoğunluğunun belirli bir alt yapısı yoksa bu kurslarda verilen eğitimlerin özellikle MATEMATİK derslerinin pek de yararlı olduğu söylenemez. Çünkü bu programlar içerisinde verilen Matematik dersi belli bir zaman içerisinde tüm matematik konularının verilmesi zorunluluğu taşır. Ancak bu ayrılan süre maalesef zayıf Matematik tabanı olan öğrenciler için sorun taşımaktadır. Ayrıca öğrencinin öğretmen gözetiminde soru çözmesine de olanak pek yoktur.

Bu noktada 12 Günde KPSS Matematik Programlarında hem konuların dinlenilmesi hem de öğrencinin  konu anlatımının hemen arkasına öğretmen gözetiminde soru çözerek uygulama yapma şansını bulması ve ayrıca çözemediği soruların da aynı gün içerisinde çözülmesi şansını yakalama şansının olduğu başka bir örneği yoktur.

Bu ise konuların öğrencinin kendi soru çözmesiyle pekişmesini ve konuların ve uygulamalrının az bir günde(ancak toplamda 108 saatlik bir zamanda ) tamamlanmasının konular arasındaki bağlantıların da görülmesi avantajını sağlamaktadır.

Ayrıca başka derslere kafanın dağılmaması Matematik gibi genellikle tüm öğrencilerin hayatlarında belirli dönemlerde sorun yaşamış öğrencilerin benim gözlerimden edindiğim tecrübeyle Matematiğe karşı bakış açısın değimesini sağlamaktadır ki bu hepsinden önemli bir gelişmedir.

Sürekli Matematik Programları hakkında bilgi almak için arayın.

DGS İÇİN

DGS Matematiği daha çok YGS Matematik konuları ile sınırlı olması ve düzey olarak bir tık daha kolay olmasına rağmen hemen hemen aynı ağırlıkta olmasından ötürü DGS öğrencileri açısından 12 Günde DGS Matematik Programında 10 Günde Program tamamlanarak kalan 2 gün boyunca sadece soru uygulamaları ile hız da geliştirlmektedir. Bu durum genellikle Matematik ile pek de iyi olmayan DGS öğrencileri için büyük bir avantaj oluşturmaktadır.

Sürekli Matematik Programları hakkında bilgi almak için arayın.

ALES İÇİN 

ALES için hazırlanan dershane programlarında anlatılan Matematik dersleri konuların YGS ile önemli ölçüde( ki 2017 YGS konuları çerçevesinde ALES II. Bölüm Matematikte yer alan II. Dereceden Denlemler , Eitsizlikler II  gibi konular da dahil oldu) aynı olması ALES ile ilgili piyasada yer alan kitaplarında YGS Kitaplarının kapaklarının değitirilerek ALES kitapları olarak satılmasının getirdiği soru düzeylerinin ALES ile aynı olmaması sorununu yaşatıyor. Özellikle de en az 4 yıl boyunca YGS düzeyindeki sorulardan uzak kalmış üniveritesyi bitirmiş arkadaşlarda bu durum sorun oluşturmaktadır.

Ediz Hoca ile 12 Günde ALES Matematik Programı hem konular hakkında bilgi edinimini hem de bir kitap soru bankası sorunun ( ki bu sayı 3000 - 3500 arasındadır) öğrenci tarafından çözülmesinin büyük avantaj sağlaması olağan oluyor. Ayrıca aynı gün içerisinde başka bir derse bölünmeyen kafaların Matematikte eş değer rakiplarine büyük farklar atmalarına fayda sağlıyor.

Sürekli Matematik Programları hakkında bilgi almak için arayın.

Sizi Arayalım

12 HAFTADA KPSS - DGS MATEMATİK SEMİNER PROGRAMI

PROGRAM BAŞLAMA TARİHİ                                        : 5 KASIM 2017 PAZAR

PROGRAM BİTİŞ TARİHİ                                                 : 21 OCAK 2018 PAZAR

PROGRAM SAATLERİ                                                      : 9:00 - 12:10    ve   12:50 - 17:00

​PROGRAM UYGULAMA ŞEKLİ VE KATILIMCI SAYISI : MASA BAŞI  ve  6 KİŞİ

 PROGRAM İÇERİĞİ VE İŞLEYİŞ

               Programlar kalsikleşmiş "Ediz Hoca ile " programları şeklinde konu dinleme hem de soru çözümleri üzerine oluşturulmuştur.

               Ediz Hoca ile programları konu eksiği olanların konularını tamamlaması ve soru çözüm yeteneklerini geliştirmeye, konu ile sıkıntısı olmayanların soru çözüm hızlarını geliştirmeye yardımcı olma esası içerir. 

              Konu eksiği olan kişinin eksik olduğu konulardan soru çözme şansı olmadığı gibi, konuyu bildiği halde soru çözümünde yavaş olanların da girdikleri sınavlarda istedikleri başarıyı sağlamaları mümkün olmuyor. Çünkü sınav süresi içerisinde olabildiğince çok net çıkarmak önemli olduğuna göre hem konuyu bilmek, hem kendi başına da soru çözebilmek hem de çözdüğü soruları hızlı ve doğru çözebilmek şeklinde her sınavın 3 önemli evresi vardır. Sonrasında da sınavda taktiksel hata yapmamak gerekir.

          "Ediz Hoca ile" programlarında esas olan öğrencinin var olan durumunu sonraki seviye veya seviyelere ilerletmek üzerine geliştirilmiştir.

          Önceki dönemlerde aldığınız dershane veya okul eğitimlerini düşündüğünüzde dersi derste çok iyi anladığınızı düşündüğünüz, öğretmenin derste çözdüğü soruları çok iyi anladığınızı düşündüğünüz zamanlarda bile eve dönüp sorularla kendi başınıza uğraştığınız zaman Matematik gibi dersin testlerinde  3. sorudan itibaren takılmalarınız olduğunu gözlemlemişsinizdir. İşte bu durumlara düşmemenizin yolu "Ediz Hoca ile" programlarında olduğu gibi anlatımın hemen ardından öğrendiğiniz bilgiyi uygulama yaparak takıldığınız yerlerde ise yardım almanız hızlı bir şekilde öğrendiğiniz bilginin pekişerek kalıcı olmasını sağlamaktadır. Etkisi özellikle Matematik gibi bir derste bu yüzden diğer sistemlere göre daha üst düzeydedir. Aksi bir durumda aynı gün bir sürü ders ile birlikte alınan Matematik dersinin üzerine aynı gün evde uygulama yapılmaması durumunda sadece bir gün sonra bile öğrendiklerinizde kayıplar olmaya başlar ki "Ediz Hoca ile" programlarında böyle bir durumun olma şansı yoktur.

       Haftanın sadece Pazar günü olması tüm hafta boyunca size öğrendikleriniz üzerine daha fazla uygulama yapma fırsatı ve öğrendiklerinizin oturmasını sağlamaktadır.

       Klasikleşmiş "Ediz Hoca ile" programlarında eve ödev olmamasına karşın haftanın sadece Pazar günü program olması evde de uygulama yapılmasını zorunlu kılmaktadır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!