2019 - 2020 Eğitim Yılında Gelen Değişiklikler

2019 - 2020 Eğitim Yılında Gelen Değişiklikler Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okullarda uygulanacak yeni tatil sistemini duyurdu. Bakan Selçuk, yaptığı açıklamada "13 haftalık yaz tatilinin 1-2 haftasını Nisan ve Kasım ayına alarak ara tatil yapacağız." dedi. Yeni sisteme göre yaz tatili iki hafta kısalırken, Nisan ve Kasım ayında bire..

Dikkat ve Yoğunlaşma Testi Ne İşe Yarar?

Dikkat ve Yoğunlaşma Testi Ne İşe Yarar? Her bireyin kendine ait özellikleri vardır. Bunların farkında olarak kişinin kendine özel bir çalışma düzeni oluşturması gerekir. Bunları şu şekilde genelleyebiliriz. 1. Grup Profil : Başlangıçta pür dikkat olup zaman ilerledikçe dikkati azalan. 2. Grup Profil : Başlangıçta dikkatini tam olarak olu..

Ediz Hoca ile Hafta Sonlarına Yönelik 8 Haftada YGS Matematik!!!

Cumartesi ve Pazar Günleri Öğlen 13:40 - 18:30 Saatleri arasında  Günlük 6 Saat Haftalık 12 Saat Toplamda 96 Saat Ham Tüm YGS Matematik konuları (Geometri hariç) anlatılıp hem de 1 Kitap soru Bankası soru çözmek(Yaklaşık 3000 - 3500 soru) ve çözemediğiniz sorular aynı gün çözülmesi istiyorsanız hemen arayın. Durumunuzu tespit edip dur..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!